Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yol Arkadaşım Film Müziği Fıstık Çıkı Çıkı

2 sene önce
787 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam saniye sonra kapanacak.
Reklamı Geç

Yol Arkadaşım Filmi

 

Geçtiğimiz zamanlarda vizyonlarda yayınlanmış olan Yol Arkadaşım filminin başrolünde Oğuzhan KOÇ ve İbrahim BÜYÜKAK’ın aldığı bu filmde oldukça beğeni ile karşılaşılmış. Komedi, aşk duygularını içeren bu film özellikle gençler tarafından oldukça ilgi görmüştür. Birçok ünlü oyuncunun oynadığı bu filmin yönetmenliğini ise Bedran GÜNEŞ gerçekleştirdi. Filmin temel konusu ise yolda geçmekte olan Şeref ile yaşanmakta olan olayları içermektedir.

 

Yol Arkadaşım Film Müziği

 

Yol arkadaşım filminde karşımıza çıkan müzik ise 1995 yıllarında Harun KOLÇAK tarafından yayınlanan Vermem seni ellere adlı şarkı olmaktadır. Bu şarkıyı bu filmde Oğuzhan KOÇ seslendirerek farklı bir sesle bu şarkıya farklı bir hava katmış olup sın zamanlarda en çok çalınanKategoriler şarkılar arasında yer almıştır. Daha sonrasında söylenen Berkay KELESON’a ait olmakta olan Kel kel şarkısı da filmde İbrahim BÜYÜKAYAK ve Oğuzhan KOÇ tarafından bir sahne de karşımıza çıkmış hatta izleyicilerini bol bol kahkaha tufanına tutmuştur.

 

Filmde yer almakta olan fıstık çıkı çıkı şarkısı diğer bir sahnede ise İbrahim BÜYÜKAYAK tarafından söylenerek oldukça beğeni toplamıştır. Hatta film vizyondan çıktığında bile oldukça çok çalınmış pek çok programa, videolara konuk olmuştur.

 

Yol Arkadaşım Filmi Müzikleri Kime Aittir?

yol-arkadasim-fistik-ciki

Oğuzhan KOÇ tarafından seslendirilmekte olan vermem seni ellere adlı şarkı ilk kez 1995 yılında Harun KOLÇAK ve Hakan KAHRAMAN tarafından seslendirilerek ortaya çıkmıştır. Daha sonralarında bu şarkıyı birçok kişi seslendirmiştir. Bunlara örnek verilecek olunursa Furkan ERDOĞAN gibi seslendirmeler de günümüzde dinlenmekte olan popüler yorumlar arasında yerini almıştır.

 

Bu şarkının bestesi Harun KOLÇAK tarafından yapılmıştır. Bunun yanı sıra Yol Arkadaşım filminde karşımıza çıkan şarkısı Yeliz YEŞİLMEN tarafından yıllar önce seslendirilmiş olup filmde tekrar çalınması ile son zamanlarda oldukça popüler olmuştur.


Yol Arkadaşım Filmi   Geçtiğimiz zamanlarda vizyonlarda yayınlanmış olan Yol Arkadaşım filminin başrolünde Oğuzhan KOÇ ve İbrahim BÜYÜKAK’ın aldığı bu filmde oldukça beğeni ile karşılaşılmış. Komedi, aşk duygularını içeren bu film özellikle gençler tarafından oldukça ilgi görmüştür. Birçok ünlü oyuncunun oynadığı bu filmin yönetmenliğini ise Bedran GÜNEŞ gerçekleştirdi. Filmin temel konusu ise yolda geçmekte olan […]

Kullanıcı
Kanalda toplam 242 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.