Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Sefirin Kızı Dizi Müzikleri

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Sefirin Kızı dizi müzikleri Yüksel Baltacı’ya ait. dizi müziği aranjesini Gökhan Kırdar’ ın yaptığı müziğin sözlerini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem’ e ait.

Her Pazartesi saat 20:00 da Star TV ekranında izleyicisi ile buluşan Sefirin Kızı dizi müzikleri ile de oldukça ilgi çekmeye devam ediyor. 16 Aralık da yayınlanan ilk bölümü ile izleyicisi ile buluşan Sefirin Kızı dizisi, imkansız bir aşkı konu alıyor.

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’ nun başrollerini paylaştığı dizide; fakir bir zeytin işçisinin oğlunun daha küçük yaşlarda gördüğü büyükelçinin kızına aşık olmasını anlatmaktadır. Genç Bodrum’da geçen bu dönem arkasından bu kızı unutamaz ve olaylar ileriki yaşlarda tekrar karşılaşıncaya kadar sessizliğini korur. Ancak bu sevda ile herkesi karşısına alan iki sevgili, başlarına gelen olaylar ile aşklarını düzgün yaşayamazlar, hatta kavuşmaları bile neredeyse imkansız gibidir.

Önümüzdeki günlerde 7. Bölümü yayınlanacak olan Sefirin Kızı dizi müzikleri ise baştan sona bu sevdayı nameleri dökerek izleyenleri ekrana kilitlemektedir. En çok merak edilen Sefirin Kızı Dizi Müzikleri hakkında bilgileri ve sözlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sefirin Kızı Dizi Müzikleri Jenerik Müziği

Sefirin Kızı dizi jenerik müziği Yüksel Baltacı’ya ait. Müzik aranjesini Gökhan Kırdar’ ın yaptığı müziğin sözlerini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem’ e ait.

İşte imkansız aşk sevenleri “Alaca kuş uçuyor Al boyanmış kanıyor. Alacanın efesi Yörük dağı karadır Efem sevda kanatır” sözleri ile ekrana kilitleyen Sefirin Kızı jenerik müziğinin sözleri

“Alacanın efesi Sefirin Kızı eyvah Bağrımda sızı eyvallah, Sefirin Kızı eyvah Efemin yası eyvallah Alaca guş uçtun mu, Efe pişman oldun mu Alacanın efesi İnanmazsan sevdana, Sevdan sır olur sana Alacanın efesi”

Diyerek devam ediyor.

Sefirin Kızı dizi müzikleri Yüksel Baltacı’ya ait. dizi müziği aranjesini Gökhan Kırdar’ ın yaptığı müziğin sözlerini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem’ e ait.

Nim Sofyan- Efem Şarkısı

Özgün müziğin en güzel örneklerinden Nim Sofyan’ a ait Efem Şarkısı, dizi için de oldukça etkileyici bir seçim olmuştur. Şarkıyı dinlerken “Eğilmez başın gibi gökler bulutlu efem. Dağlar yoldaşın gibi sana ne mutlu efem “sözleri ile uzun bir süre etkisinden çıkamayacağınızı belirtmek isteriz.

Zeynep Bastık- Eklemedir Koca Konak

Eklemedir Koca Konak aslında hepimizin bildiği anonim Ege Türkülerinden birisidir. Sefirin Kızı dizi müzikleri içinde oyunculuk dışında sesi ile de tanıdığımız Zeynep Bastık, bu güzel türküyü öylesine güzel seslendiriyor ki dizi için apayrı bir yere sahip oluyor.

Sözleri Muhlis Berberoğlu’ na ait Eklemedir Koca Konak türküsü “Eklemedir koca konak ekleme aman aman, Nazlıda yarim yine yine geldi aklıma” diye başlarken “Nasıl edeyim başımdaki sevdaya aman aman” sözleri ile Sancar ve Nare’nin imkansız aşklarına sizleri bir kez daha şahit edecek.

Kullanıcı
Kanalda toplam 203 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.