Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Narcos Dizi Müzikleri

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Narcos film müzikleri Prologue – Pedro Bromfman, El Preso – Fruko y Sus Tesos, Tuyo – Rodrigo Amarante, Cockroach and Pinochet – Pedro Bromfman, Busting Out – Material & Nona Hendryx, La Pelea Con el Diablo

Narcos dizisi, Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar‘ın hayatını konu alan 2015 yapımı bir dizi. Aynı zamanda filmi çekilen Pablo Escobar’ın gerçek hayatından kesitleri dizide görmek mümkün. Dünyanın bir numaralı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar, aynı zamanda dünyanın 7. en zengin adamı.

Pablo Escobar öylesine güçlüydü ki kendisini yakalamaya çalışan bütün kuvvetleri öldürmeyi dizi serisi boyunca başarır. Ta ki Meksika’lı ajan Javier Pena’ya rastlayana kadar… Uyuşturucu İle Mücadele Dairesi’nde görev alan Meksikalı bir ajan olan Javier Pena’nın, Escobar’ı yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanması sonrasında gerçekleşen olayları dizide izliyoruz.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizi, dünya çapına yayılmış bir uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerini konu ediniyor. Dizi oyuncalarına baktığımızda ekibin oldukça profesyonel olduğunu görüyoruz.

Narkos Müzikleri kendinizi bıraktığınızda adeta sizleri o döneme götürdüğünü…

Dizide genellikle biyografik, gerilim, dram, aksiyon, macera ve suç türündeki konular karşımıza çıkıyor. Dizi kadar müziklerinin de ilgi gördüğü ABD yapımı serinin bölümleri ortalama 49 dakika sürüyor.

Narcos film müzikleri Prologue – Pedro Bromfman, El Preso – Fruko y Sus Tesos, Tuyo – Rodrigo Amarante, Cockroach and Pinochet – Pedro Bromfman, Busting Out – Material & Nona Hendryx, La Pelea Con el Diablo – Octavio Mesa Y Su Conjunto olarak sıralanabilir. Bu müziklerden en çok hafızalara kazanınan melodiyse Rodrigo Amarante’den Tuyo olmuştur.

Şarkının melodisinin güzel olmasının yanı sıra sözleri de ayrı bir boyutta güzel. Şarkının sözlerinden bahsedecek olursak;

Soy el fuego que arde tu piel

Derinin altında yanan ateş benim

Soy el agua que mata tu sed

Susuzluğunu dindiren su benim

El castillo, la torre yo soy

Ben bir kale, hatta kuleyim

La espada que guarda el caudal

Seni hep koruyan güç benim

Kullanıcı
Kanalda toplam 200 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.