Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Karayip Korsanları Film Müziği

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Karayip Korsanları Film Müziği

            Her geçen gün hayran kitlesini ve izlenme oranını arttıran Karayip Korsanları ilk çıktığı yıldan bu yana büyük ilgi görmektedir. Filmin efsanevi efektleri ve macera dolu kareleri ile büyük küçük herkes tarafından sevilmesini sağlamıştır. Karayip korsanları film müziği dinlendiği anda insanın içini enerji ile doldurması filmin oldukça fazla sevilmesine sebep olmuştur. Ünlü filmlerin müzik bestecisi Hans Zimmer Karayip Korsanları film müziğini de bestelemiştir.

            Müziğin oluşturulmasında birçok enstrüman kullanılmıştır. Keman, piyano, bağlama, gitar ve saz gibi müzik aletlerinin bir arada kullanılarak oluşturulan film müziği filme en yakışan seslerden biridir.

 Filmin ilk serisi olan Karayip Korsanları Siya İnci’ nin Laneti 2003 yılında vizyona girmiştir. Filmin daha sonra çekilen serilerinde ise film müziği daha kulağa hoş bir şekilde düzenlenmiştir. Filmin seri halde devam etmesi sinemaseverlerinde oldukça ilgisini çekmektedir.

            Birçok ödüle layık görülen filmin başrollerinde yer alan Jonny Deep film ile beraber yükselişe geçerek hayran kitlesini de arttırmıştır. Macera filmleri arasında en çok sevilen film seri olarak hala devam etmektedir. Son yıllarda 3D gösterim ile de deniz yaratıklarına yakından bakılmasını sağlamıştır. Görsel olarak birçok macera filmine oranla gişe rekorları kırmaya devam etmektedir. Birden fazla ödüle layık görülen filmin en sevilen kahramanlarından biri olan Jacks Parrow esprili davranışları ile de film severlerin izlemekten keyif aldığı karakterler arasındadır.

Kullanıcı
Kanalda toplam 203 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.