Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kanatsız Kuşlar Dizi Müzikleri

2 sene önce
620 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam saniye sonra kapanacak.
Reklamı Geç

Kanatsız Kuşlar Dizi Müzikleri

kanatsiz-kuslar-dizi-muzikleri

 

Kısa süre önce babalarını kaybeden üç kardeş olan Zeynep, Emre ve Cemre en küçük kardeşleri olan Aysun’la beraber zor bir hayatın içine düşmüşlerdir. Paylarına yoksulluk düşen bu kardeşlerin en büyük güven kaynakları ve tek dayanakları olan anneleri Nefise onların koruyucularıdır. Nefise, çocukları için her türlü zorluğa göğüs geren ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan güçlü bir anne rolündedir.

 

Nefise çok genç bir yaşta anne olmuş ve çocuklarının içinde bulundukları zor yaşamdan kurtarmak için çırpınan bir annedir. Çocuklarına her ne zorluk olursa olsun yetebilmek içn elinden gelenş yapan güçlü anneyş, artık hayatın yükünü daha fazla taşıyamayacağı bir anda başına gelen ve jebdşsş ve ailesini derinden etkileyecek garip bir olayla değişmektedir.

 

Öte yandan Nefise’nin en büyük kızı olan Zeynep, ona deli divane aşık olan bir adamla başa çıkmaya çalışmaktadır. Duygularına karşı mesafeli bir tavır takınan Zeynep, iş dolayısıyla karşısına çıkan Onur ile tanışınca işler farklı bir boyut almaktadır. Çünkü Onur ve Zeynep birbirlerini daha ilk gördükleri andan itibaren yeşeren bir tohumla birbirlerine aşık olmuşlardır.

 

Kanatsız Kuşlar dizi müzikleri jenerikle birlikte öne çıkan ve bizim yıllar boyu aşina olduğumuz bir tını olan “çaresiz” isimli parça dizide sıkça yer verilen duygulu anlara en iyi hitap eden fon müzik haline gelmiştir. Levent Güneş ve Ali Asman’ın oluşturduğu diğer bir jenerik olan Kolye, Çocuklarım, Göm İçine ve Hüzün müzikleri de izleyenlerin beğenisini kazanan diğer dizi jeneriklerinden biridir.

 

 Kanatsız Kuşlar dizi müzikleri müziklerini usta bir şekilde hazırlayan Levent Güneş, yalnızca Kanatsız Kuşlar değil daha birçok ünlü dizilerin müziklerini oluşturmaktadır. Özellikle ismini sıkça duyduğumuz dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan müziklerin çoğunda imzası vardır.


Kanatsız Kuşlar Dizi Müzikleri   Kısa süre önce babalarını kaybeden üç kardeş olan Zeynep, Emre ve Cemre en küçük kardeşleri olan Aysun’la beraber zor bir hayatın içine düşmüşlerdir. Paylarına yoksulluk düşen bu kardeşlerin en büyük güven kaynakları ve tek dayanakları olan anneleri Nefise onların koruyucularıdır. Nefise, çocukları için her türlü zorluğa göğüs geren ve hiçbir […]

Kullanıcı
Kanalda toplam 242 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.