Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kalp Atışı Dizi Müziği

3 sene önce
787 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam saniye sonra kapanacak.
Reklamı Geç

Kalp Atışı Dizi Müzikleri

 

Genç bir beyin Cerrahı olan Eylül, hastane acili basan bir magandayı döverken başlayan dizi sahnesindeyken geçmişe dönerek dizinin konusunu baştan anlatmaya başlanır. Gençliğinde oldukça sorunlu bir genç kız olan Zeynep defalarca okul değiştirmiştir. Öğretmenlerin artık uğraşmaktan bıktığı, uslanmak ve haylaz bir öğrenci olan Zeynep tüm bu zorluklara rağmen güçlü kalmayı başarmış ve her şeyin üstesinden tek başına gelmiştir. En son babası da evden kovunca babaannesinin yanına yerleşen Zeynep babaannesinin duasıyla bambaşka bir boyuta geçeceğinden de habersizdir. Ona doğru düzgün bir eğitim sağlayacak bir öğretmen isteyen babaannesinin duası kabul olmuş ve Zeynep’in karşısına Ali Asaf çıkmıştır. Başarılı bir doktor olan Ali, nedendir bilinmez taşrada bir öğretmen olmuştur. Zamanla birbirleri arasında çekim başlayan ikili birbirlerine kabul ettiremeseler de aşıklardır. Okul biter, yıllar geçer ve Zeynep, Ali Asaf’tan sonra bambaşka bir kız olur. Okur ve başarılı bir doktor olur. Her şey tekdüze ilerlerken bir gün çalıştığı hastane’de karşılaştığı Ali Asaf ile hayatları bambaşka bir şekil alacaktır.

 

En beğenilen Kalp Atışı dizi müzikleri;

 

Sezen Aksu – Şanıma İnanma; dizide çaldığından itibaren ayrı bir hava katan ve dillere dolanan bir Sezen Aksu klasiği olmuştur.

Deeperise – Jabbar Tenime Kazınmışsın; son dönemde çok popüler olan ikilinin en çok dinlenen şarkısı olan dizi de de bambaşka bir boyuta taşınmıştır.

 

 

Kalp Atışı dizi müziği (Jenerik Müziği)
Uçuşup giden zamana inat
Vuruyor kalbim duyuyor nasıl
Bana aşkı gözlerinle anlatırken sen
Neden susuyorsun…

Kullanıcı
Kanalda toplam 242 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.