Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İnsanlık Suçu Dizi Müzikleri

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam saniye sonra kapanacak.
Reklamı Geç

 

 İnsanlık Suçu Dizi Müzikleri

İnsanlık suçu dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren hem konusu ile hem de başarılı oyuncu kadrosu ile seyirciyi ekran başına çekmeyi başardı. Aynı adama aşık olan fakir ve zengin iki kadın arasında kalan, Adanalı yoksul ama azimli genç bir adamın zorlu hayat mücadelesini konu alan dizinin başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım, Gizem Karaca ve Melike İpek Yalova paylaşıyor.

Dram ve entrika ağırlıklı bir dizi olan insanlık suçu, her cumartesi akşamı saat 20:00’da Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşuyor.

 İnsanlık Suçu Dizisinde Kullanılan Müzikler

 

deniz-tekin-beni-vurDizinin senaryosu ve oyuncuları kadar müzikleri de seyircinin ilgisini çekmiş durumda. Birçok kişi tarafından daha ilk bölümün yayınlandığı andan itibaren İnsanlık Suçu dizisinde kullanılan müzikler ve çalan şarkıları kimlerin seslendirdiği de merak konusu haline gelmiş durumda. Sizler için merak edilen soruları araştırdık. İnsanlık suçu dizisinde en çok kullanılan müzik Deniz Tekin tarafından seslendirilen “Beni Vur”

isimli şarkı. Aslında bu şarkıyı yıllar önce Ahmet Kaya seslendirmişti. Fakat insanlık suçu dizisi için 1997 doğumlu genç yetenek Deniz Tekin şarkıyı akustik versiyonu ile yeniden seslendirmiştir. Dizinin bir diğer ilgi çeken müziği ise Azap isimli rap şarkıcı tarafından seslendirilen “Kavga” isimli şarkı. İnsanlık suçu dizisinde kullanılan “Kavga” adlı şarkıyı seslendiren kişi müzik dünyasında Azap adı ile tanınmaktadır. Fakat şarkıcının gerçek adı Hüseyin Gülsevdi’dir. 1992 doğumlu olan Hüseyin Gülsevdi küçük yaşlardan itibaren rap müzikle ilgilenmektedir. İnsanlık Suçu Dizisinde yer alan diğer jenerik müzikler ise başarılı müzisyen Cem Tuncer tarafından düzenlenmiştir. Cem Tuncer’in daha önce Adını Feriha Koydum, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi sevilen birçok dizinin müziklerinin altında da imzası bulunmaktadır.

   İnsanlık Suçu Dizi Müzikleri İnsanlık suçu dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren hem konusu ile hem de başarılı oyuncu kadrosu ile seyirciyi ekran başına çekmeyi başardı. Aynı adama aşık olan fakir ve zengin iki kadın arasında kalan, Adanalı yoksul ama azimli genç bir adamın zorlu hayat mücadelesini konu alan dizinin başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan […]

Kullanıcı
Kanalda toplam 242 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.