Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çukur Dizi Müzikleri

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Çukur Dizisi Müzikleri

Bu sezonun en popüler dizilerinden biri olmayı başaran Çukur Show Tv ekranlarında her Pazartesi izleyici karşısına çıkıyor. Pazartesi günleri zirveyi kimseye kaptırmayan Çukur müzikleriyle de popüler olmayı başarmıştır. Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur’da Eypio ve Ceylan Ertem imzalı müzikler izleyenleri büyülemiş durumda. Ceylan Ertem’in Zalım ve Eypio’nun Gömün Beni Çukura adlı şarkıları izleyicilerden tam not almıştır. Video izleme programlarında milyonlarca kez izlenen bu şarkılar dilden dile dolaşmaya devam ediyor.

Eypio- Gömün Beni Çukura

Dizinin ilk bölümlerinden itibaren çalınan Eypio şarkısı tüm izleyenler tarafından fazlasıyla beğenildi. Tıklanma rekorları kıran şarkının videosu internet sitelerinde mevcut. 1983 doğumlu olan Eypio 2002 yılına kadar İstanbul’da yaşadı. Daha sonra Hollanda’ya gitti ve kendini geliştirdi. 2005 yılında ilk albünü çıkardı.

Ceylan Ertem- Zalım

Ceylan Ertem’in Zalım şarkısı da Çukur dizisi ile birlikte en çok dinlenenler arasına girmiştir. Diziye renk katan Ertem 1980 doğumludur. Adapazarı doğumlu olan Ertem Anima adlı müzik grubunu 2000 yılında kurmuştur. İlk albünü ise 2006 yılında çıkarmıştır. İlk solo albümünü ise 2010 yılında yapmıştır.

Çukur Dizisi Hakkında

Çukur mahallesi İstanbul’un en belalı semtlerinden biridir. Bu mahallenin kontrolü ise Koçava ailesinin elindedir. Aile fertlerinin uyuşturucu ile mücadelesini anlatan dizide etkileyici sahneler bulunuyor. Aras Bulut, Dilan Çiçek Deniz ve Saygın Soysal’ın başrollerini paylaştığı Çukur her Pazartesi Show Tv ekranlarında sizleri bekliyor.

GÖMÜN BENİ ÇUKURA Çukur Dizi Müzikleri
Ben buradan ayrılmam, şaşmadan pusulam. Geceler farksızdır, kancık bir pusudan.

Kullanıcı
Kanalda toplam 200 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.