Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bodrum Masalı Dizi Müzikleri

5 ay önce
26 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

İstanbul’da oldukça varlıklı bir yaşama sahip olan Evren, karısı ve çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdürmektedir. Bodrum’da da otelleri bulunan Evren’in başka bir kadınla da gizli bir ilişkisi bulunmaktadır. Evren’in görkemli hayatı üzerinden verdiği birkaç yanlış karar neticesinde tüm mal varlığının elden gitmesi sonucu Bodrum’da kalan tek varlıkları olan eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissinin başına dönmek üzere lüks hayatlarından zor bir hayata geçiş yapmak zorunda kalmışlardır. Otelin yarı hissesinin sahibi olan isimde işleri bir hayli zorlaştırmaktadır. Öte yandan çocukları olan Ateş ve Su kolej hayatlarından koparak yalnızca tatillerde geçirdikleri güzel zamanlarla bildikleri Bodrum’da yepyeni ve zor bir hayatta başa çıkmaya başlamalarının hikayesini anlatmaktadır.

Dizi müziklerini Hasan Özsüt ve Işıl Özsüt’ün hazırlamaktadır. Jenerik müzikleri dışında kullanılan müzikler de diziyle beraber oldukça dinlenen parçalar haline gelmiştir.

Bodrum masalı dizi Müzikleri

Gün Gelir – Aysel Yakupoğlu; 1982 yılında Ankara doğumlu olan sanatçımız konservatuardan mezun olduktan sonra naif ses tonuyla dinleyenlerin beğenilerini kazanmıştır.

Bir Ayrılık, Bir Yoksulluk, Bir Ölüm – Rubato; hepimizin beğenerek dinlediği Neşet Ertaş türküsü Rubaton’nun sesiyle dinleyenleri bambaşka yerlere götürmüştür.

Sezenler Olmuş – Işıl Özsüt; Yeni Türkü parçası olan bu şarkı, Işıl Özsüt’ün yorumuyla bambaşka bir güzelliği kavuşmuştur.

Sen Beni Ömrünce Unutamazsın – Şevval Sam; muhteşem sesiyle yıllardır aşinalığımızı kazanan Şevval Sam’ın muhteşem yorumu.

Kullanıcı
Kanalda toplam 200 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.